W co się bawić…

…pomysły na aktywne spędzanie czasu z dziećmi

O stronie

strona w budowie

Witaj!

Stronę tę stworzyłam, by gromadzić w jednym miejscu informacje i linki do innych stron, które uważam za przydatne i godne polecenia związane z czasem spędzanym z dzieckiem.

Kopiuję tu czasem teksty (a raczej kluczowe fragmenty) z różnych forów, tak by łatwiej byłoby je znaleźć. Staram się zawsze podać źródło tych informacji.

Na stronie tej znajdziesz także rekomendacje książek, które przeczytałam i mi pomogły – może i Ty zechcesz do nich zajrzeć.
W sekcji jak nauczyć dziecko? znajdują się także inne sprawdzone przeze mnie porady, np. jak wiązać sznurowadła, jak oduczyć dziecko ssania smoczka…

Jedna z kategorii – (multi)media dla dzieci – zawiera polecane przeze mnie czasopisma, płyty audio bądź płyty CD z grami dla dzieci, filmy i książki, które starałam także podzielić ze względu na wiek odbiorcy dodając odpowiednie tagi: dla najmłodszych, dla starszaków itd.

Wyodrębniłam też zakładkę z linkami do stron, które dzieci mogą używać samodzielnie (patrz tutaj) oraz dla rodziców z materiałami do wydruku (kolorowanki, bajki do poczytania, teksty piosenek do wspólnego śpiewania).

Zapraszam do komentarzy i dodawania własnych pomysłów.
Autorka

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

 
%d blogerów lubi to: